TERAS KAPATMA

Teras Kapatma, kullanıcının isteğine göre ahşap, pvc veya cam olarak uygulanabilen bir nevi güneşliktir. Bu sistem içerisinde balkon veya teras katlarına evin güzelliğine güzellik katmak isteyenler sundurma çatı tercih etmektedir. Ahşap, pvc veya cam olarak uygulanabilen bu sistem ile yaz meyvesi tadında bir tatil geçirebilirsiniz. Çünkü genellikle yaz aylarında keyifle vakit geçirebilmek için bu çatı modeli birebirdir. Halk arasında adı veranda olarak bilinse de bizde ki adı yaz meyvesi tadında bir sundurma çatı! Peki bu model ne işe yarıyor ve çeşitlilikleri nelerdir? İşte yazımızın devamında hepsinin cevabını bulacaksınız.

  • Doğanın içerisinde hissettiren Ahşap
  • Dünyanın en iyi çatı kaplama malzemesi OSB 
  • Dışarıyla bağlantınızı kuvvetlendiren Cam

 

 

TERAS KAPATMA MODELLERİ VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Teraslar, evlerin içi kadar zaman geçirildiği ve korunması gereken alanlardır. Bu nedenle pek çok kullanıcı teras kapatma işlemlerini tercih etmektedir. Kullanıcılar genellikle zihninde bir proje ile gelmekte ve istediği modeli kurdurtmaktadır. Ancak teras kaplama konusunda herhangi bir fikriniz yoksa endişeye kapılmayın. Uzman ekibimiz alanı inceleyerek sizin için en doğru kararı verecektir. İhtiyacınıza ve isteğinize göre oluşturulabilecek pek çok farklı modelimiz bulunmaktadır. İşte tercih edebileceğiniz modellerden bazıları şunlardır:

 

DOĞANIN İÇERİSİNDE HİSSETTİREN AHŞAP TERAS KAPATMA

Ahşap teras kapatma, pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir ve bu yönüyle çok popülerdir. İster dekoratif olarak kullanın isterseniz de sağlamlığı nedeniyle tercih edin. Her ikisi içinde teras kaplama konusunda oldukça başarılı malzemelerdir.

 

Dünyanın En İyi Çatı Kaplama Malzemesi OSB Teras Kapatma

OBS malzemesi; çatı, izolasyon şıngıl çatı kaplama ve pek çok çatı uygulamalarında tercih sebebi olmaktadır. OBS teras kapatma işlemi genel olarak çatının ızgaralarının üzerine monte edilen ve çok kullanışlı bir malzeme olan OSABE tarafından yapılır.

 

Dışarıyla Bağlantınızı Kuvvetlendiren Cam Teras Kapatma

Modelleri arasında cam teras dışarıyla bağlantınızı kuvvetlendirmek için öne çıkan bir üründür. Modellerimiz içerisinde güvenlik camı olarak bilinen lamine camlarla veya ısıcamlar kullanılmaktadır. Bu sayede yalıtımınızın da etkisiyle kışın bile içeriyi sıcak tutmaktadır. Bu bağlamda cam modelimizi seçerek en soğuk günlerde hem dışarıyı izleyebilir hem de soğuktan korunabilirsiniz. Bunun yanı sıra cam modelimiz yaz aylarında da güneşin faydalı ışınlarından yoksun kalmamanızı sağlar.

Ankara Teras Kapatma
Ankara Teras Kapatma
Teras Kapatma, kullanıcının isteğine göre ahşap, pvc veya cam olarak uygulanabilen bir nevi güneşliktir. Bu sistem içerisinde balkon veya teras katlarına evin güzelliğine güzellik katmak isteyenler sundurma çatı tercih etmektedir.
Ankara Teras Kapatma
Ankara Teras Kapatma
Teras Kapatma, kullanıcının isteğine göre ahşap, pvc veya cam olarak uygulanabilen bir nevi güneşliktir. Bu sistem içerisinde balkon veya teras katlarına evin güzelliğine güzellik katmak isteyenler sundurma çatı tercih etmektedir.